انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023

انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023 (2023)

مدت زمان: 1 ساعت و 15 دقیقه کشور: رده سنی:

در یک شهر آرام و دلنشین، دو شخصیت به نام‌ های کای و گردا زندگی می‌ کنند و از زندگی آرام خود لذت می‌ برند؛ اما یک تهدید ناگهانی با ظاهر ارواح یخی، شهر را در معرض خطر قرار می‌ دهد. این ارواح توانایی منجمد کردن همه چیز را دارند و با سرمای تازه‌ ای وحشتناک، شهر را به مرگ محکوم می‌ کنند. در این شرایط، ایلا، جادوگر کوچک و باهوش، به عنوان امید آخرین قهرمانان به میدان می‌ آید. او تصمیم می‌ گیرد به کای و گردا کمک کند تا با ارواح یخی مبارزه کنند و از شهر و مردمش دفاع کنند. سفری به دنیای جادویی و شگفت‌ انگیز به نام Mirrorland آغاز می‌ شود. در این دنیا، توانایی‌ ها و قدرت‌ های جدید به کای و گردا اعطا می‌ شود. همراه با ایلا، آن ها به مبارزه با ارواح یخی می‌ پردازند تا شهر خود را نجات دهند. در این سفر پرماجرا، دوستی‌ های جدید شکل می‌ گیرد و قهرمانان با چالش‌ های جدیدی مواجه می‌ شوند. آن ها با تلاش و همبستگی، تا آخرین لحظه به جلو می‌ روند تا شهر و مردمش را از تهدید ارواح یخی نجات دهند.

رضایت کاربران
67% (3 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

در یک شهر آرام و دلنشین، دو شخصیت به نام‌ های کای و گردا زندگی می‌ کنند و از زندگی آرام خود لذت می‌ برند؛ اما یک تهدید ناگهانی با ظاهر ارواح یخی، شهر را در معرض خطر قرار می‌ دهد. این ارواح توانایی منجمد کردن همه چیز را دارند و با سرمای تازه‌ ای وحشتناک، شهر را به مرگ محکوم می‌ کنند. در این شرایط، ایلا، جادوگر کوچک و باهوش، به عنوان امید آخرین قهرمانان به میدان می‌ آید. او تصمیم می‌ گیرد به کای و گردا کمک کند تا با ارواح یخی مبارزه کنند و از شهر و مردمش دفاع کنند.

سفری به دنیای جادویی و شگفت‌ انگیز به نام Mirrorland آغاز می‌ شود. در این دنیا، توانایی‌ ها و قدرت‌ های جدید به کای و گردا اعطا می‌ شود. همراه با ایلا، آن ها به مبارزه با ارواح یخی می‌ پردازند تا شهر خود را نجات دهند. در این سفر پرماجرا، دوستی‌ های جدید شکل می‌ گیرد و قهرمانان با چالش‌ های جدیدی مواجه می‌ شوند. آن ها با تلاش و همبستگی، تا آخرین لحظه به جلو می‌ روند تا شهر و مردمش را از تهدید ارواح یخی نجات دهند.

همراهان همیشگی اکارتون، برای دانلود انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023 می توانید در ادامه صفحه به باکس دانلود مراجعه کنید.

انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023 (2023 Mummies) محصول کشور روسیه و کمپانی Wizart Animation است که به کارگردانی Andrey Korn، Alex Tsitsilin و نویسندگی Andrey Korn، Vladimir Nikolaev، Alex Tsitsilin، Aleksey Zamyslov  ساخته و در تاریخ 16 فوریه 2023 (27 بهمن 1401) اکران شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Irina Chumantyeva، Svetlana Kuznetsova، Konstantin Panchenko و .. هنرنمایی کرده اند. انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023 توانست امتیاز 5.2 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

 

  • نویسنده: Andrey Korn، Vladimir Nikolaev، Alex Tsitsilin، Aleksey Zamyslov

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟