انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 My Little Pony: Make Your Mark

انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 My Little Pony: Make Your Mark (2022)

مدت زمان: 44دقیقه کشور: ، ، رده سنی:

انیمیشن انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 یا My Little Pony: Make Your Mark یکی از آثار جذاب و محبوب در دنیای انیمیشن است که به دنبال بازگشت سحر و جادو به Equestria می‌ باشد. داستان این انیمیشن در مورد سانی استارسکوت و دوستان جدید او است که با هیجان و شوق در حال آماده شدن به جشن Maretime Bay Day هستند. اما بازگشت جادو همراه با چالش‌ هایی برای بسیاری از تک‌ شاخ‌ ها و پگاسی‌ ها به همراه داشته و آن‌ ها هنوز در حال یادگیری و کسب تسلط بر قدرت‌هایشان هستند. تمرکز این انیمیشن بر روی تلاش‌ ها و ماجراجویی‌ های این گروه شجاع است که سعی در هماهنگی با این تغییرات بزرگ دارند. از طرف دیگر، پونی‌ های زمینی که می‌ خواهند به وضعیت قبلی خود بازگردند، نیز با چالش‌ ها و نا امیدی‌ های خاص خود روبرو هستند. با دانلود انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 داستانی جذاب، شخصیت‌های محبوب و پیام‌های مثبت، تجربه‌ سرگرم‌ کننده‌ ای برایتان خواهد بود. این انیمیشن در جهان انیمیشن‌ ها به عنوان یک اثر پرطرفدار شناخته می‌شود.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
لطفا امتیاز دهید

انیمیشن انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 یا My Little Pony: Make Your Mark یکی از آثار جذاب و محبوب در دنیای انیمیشن است که به دنبال بازگشت سحر و جادو به Equestria می‌ باشد. داستان این انیمیشن در مورد سانی استارسکوت و دوستان جدید او است که با هیجان و شوق در حال آماده شدن به جشن Maretime Bay Day هستند. اما بازگشت جادو همراه با چالش‌ هایی برای بسیاری از تک‌ شاخ‌ ها و پگاسی‌ ها به همراه داشته و آن‌ ها هنوز در حال یادگیری و کسب تسلط بر قدرت‌هایشان هستند.

تمرکز این انیمیشن بر روی تلاش‌ ها و ماجراجویی‌ های این گروه شجاع است که سعی در هماهنگی با این تغییرات بزرگ دارند. از طرف دیگر، پونی‌ های زمینی که می‌ خواهند به وضعیت قبلی خود بازگردند، نیز با چالش‌ ها و نا امیدی‌ های خاص خود روبرو هستند.

با دانلود انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 از اُکارتون داستانی جذاب، شخصیت‌های محبوب و پیام‌های مثبت، تجربه‌ سرگرم‌ کننده‌ ای برایتان خواهد بود. این انیمیشن در جهان انیمیشن‌ ها به عنوان یک اثر پرطرفدار شناخته می‌شود.

انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 (2022 My Little Pony: Make Your Mark) محصول کشور ایالات متحده، ایرلند، کانادا و کمپانی Allspark Animation، Boulder Media، Entertainment One است که به کارگردانی William Lau و نویسندگی Gillian Berrow، Janae Hall، Jim Martin و .. ساخته و در تاریخ 26 می 2022 (9 تیر 1402) اکران شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Jenna Warren، Maitreyi Ramakrishnan، Ana Sani، AJ Bridel، Bettina Kenney و .. هنرنمایی کرده اند. انیمیشن پونی کوچولوی من 2022 توانست امتیاز 5.9 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

  • زبان: انگلیسی

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟