قوانین و مقررات

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در دسته بندی های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت اُکارتون استفاده نکنید.

اُکارتون سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافق‌نامه در اختیار شما می‌گذارد و ممکن است در بازه های زمانی مختلف بر طبق شرایط پیش آمده این توافق نامه دچار تغییر و تحولاتی در خود شود. شما می‌توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافق‌نامه در این آدرس داشته باشید: https://oocartoon.com/terms

این توافق‌نامه در بر گیرنده‌ی تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و اُکارتون است. با طی کردن مراحل ثبت‌نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافق‌نامه به ما اعلام می‌دارید.

اُکارتون می تواند طبق صلاحدید خود توافقنامه‌ی میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می‌تواند در کل توافق‌نامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق‌نامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم‌ الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آن‌ها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

کاربران ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافق‌نامه هستند و می‌بایست هر چند وقت یک‌بار مروری بر شرایط و قوانین موجود در این توافق‌نامه داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند؛ که در غیر این صورت هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما این است که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت برای شما شاید این ریسک را ممکن سازد که در طی استفاده از این سایت، به سیستم کامپیوتر یا تلفن همراه شما شما آسیب وارد شود را پذیرفته‌اید. اُکارتون هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه‌ی استفاده از سایت ما متوجه کامپیوتر و سیستم خود و یا دیگری شود ندارد.

شما توافق می‌کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. اُکارتون مسئول هیچ زیانی که به‌خاطر استفاده از سایت به سیستم یا تلفن همراه و… شما برسد نیست. چه این زیان‌ها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه‌هایی شده باشد.

اُکارتون چنین حقی را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به برخی از قسمت‌های سایت و یا همه‌ی سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون این‌که در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

بر طبق توافق‌نامه‌های مقرر در این سایت، اُکارتون متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای این‌که از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید می توانید در این قسمت کلیک کنید و حریم خصوصی کاربران را مطالعه نمایید.

انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات به‌وسیله‌ ایمیل نیز می‌شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه‌ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. اُکارتون مسئولیت هیچ‌یک از ضرر و زیان‌های مادی و یا غیر‌مادی‌ که شما در نتیجه‌ی انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه‌ی عمومی دیگری متحمل می‌شوید را نمی‌پذیرد.

ما به‌عنوان مسئولین این سایت، تلاش می‌کنیم که اطلاعات شخصی‌ای را که شما در اختیار ما می‌گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده‌اید، محرمانه فرض می‌شود و به‌هر‌حال بار امانتی بر دوش ما می‌گذارد. اما چنانچه این اطلاعات به‌صورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

رفتار مورد انتظار از کاربران مهمان‌ همان گونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات، داده‌ها، فایل‌های تصویری و … که به‌صورت عمومی و یا خصوصی انتقال یافته، بر عهده‌ی شخصی است که آن‌ها را انتقال داده است. اُکارتون کنترلی بر صحت اطلاعات فرستاده شده از طریق سرویس‌ که ارائه می دهد را ندارد و در نتیجه، هیچ تضمینی بر اعتبار آن‌ها وجود ندارد.

ممکن است در طی استفاده از اینترنت و سایت ما، در معرض مضامینی قرار گیرید که خوشایند شما نباشد و یا حتی به کامپیوتر یا سیستم شما آسیب برساند. این مضامین باید شناخته شود و تخطی آن‌ها گزارش شود، اما این تنها در حیطه‌ی صلاحدید اُکارتون است که چه اقدامی انجام دهد و با آن‌ها چه برخوردی داشته باشد. و رفتار مورد انتظار از کاربران این است که از هرگونه برخوردهای شخصی دوری نمایند.

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

  • انتشار مطالبی که از نظر اُکارتون غیر‌قانونی، مضر، تهدید‌کننده، توهین‌آمیز، زیان‌آور، غیر‌اخلاقی، افترا‌آمیز و مبتذل باشد و همین‌طور مطالبی که به نژاد، گروه و یا دسته‌ی خاصی از مردم توهین‌کننده باشد.
  • قرار دادن لینک‌هایی به سایت‌های غیر‌قانونی و غیر‌اخلاقی و مبتذل و همین‌طور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند.
  • جعل هویت اشخاص یا نهادها و همین‌طور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد‌های خاص.
  • جعل و دست‌کاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل‌شده از طریق سرویس‌های اینترنتی.
  • انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آن‌ها را نداشته باشید.از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه‌ی برخی سازمان‌ها و نهادها، چنان‌چه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمان‌ها، این کار منع شده باشد.
  • انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright)، و سایر حقوق انحصاری گروه‌های خاص تجاوز کند.
  • تجاوز عمدی یا غیر‌عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین‌المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.
  • تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت‌ها و نهادها از طریق این سایت.
  • جمع‌آوری و ذخیره‌ی اطلاعات شخصی درباره‌ سایر کاربران برای اهداف تجاری.
  • تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی‌شده درباره‌ی فعالیت های غیر‌قانونی، ترویج آسیب‌های فیزیکی و صدمه زدن به گروه‌ها و افرادمثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه‌ها و وسایل آتش‌زا
  • استفاده از سایت به گونه‌ای که به هر نحو نقض‌کننده‌ مقررات موجود در این توافق‌نامه باشد.
  • انجام فعالیت‌های تجاری در اُکارتون یا از طرف این سایت در صورتی‌که بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد.

چنان‌چه گزارش شود که کاربری چنین تخطی‌هایی را در کانال خود داشته است، اُکارتون این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی کانال این کاربر را برای همیشه مسدود نماید.

شما در این سرویس اجازه ندارید برای خود چند نام کاربری ایجاد نمایید. به ازای هر کاربر یک نام کاربری ایجاد می‌شود.

اُکارتون و مدیران آن این حق را دارند که هر ویدیو و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافق‌نامه باشد را حذف کنند.

شما بر این موضوع توافق می‌کنید که اُکارتون این حق را دارد که به اطلاعات و مطالب و مضامین کانال شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

اُکارتون به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار است:

 • منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.
 • چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر این‌که برخی مطالب و مضامین موجود در کانال‌ها به آن‌ها توهین‌کننده بوده است و در واقع به حقوق آن‌ها تجاور شده باشد.
 • چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران باشد.
 • برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

همان‌طور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر این است که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می‌رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافق‌نامه، به آن‌ها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند.

اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا این‌که احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافق‌نامه را زیر پا گذاشته است، می‌توانید به ما ایمیل یا از طریق بخش تماس با ما، باما در ارتباط باشید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید؛ و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می‌دهید کامل‌تر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید. اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید، مطمئنا به شکایت شما رسیدگی نخواهد شد.

اُکارتون این حق را دارد که به صلاحدید خودش ارائه‌ی این سرویس را قطع کند و یا این‌که ارائه‌ آن‌را به صورت رایگان متوقف نماید و برای ارائه‌ی خدمات خود از کاربران مبالغی را دریافت نماید.

طبق این توافق‌نامه شما توافق می‌کنید که اُکارتون این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به مسدود کردن و حذف کانال شما به هر دلیلی نماید.

این دلایل می‌تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافق‌نامه پایبند نبوده و در بخش نظرات خود به شخص یا اشخاصی توهین کرده باشید و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق این افراد بر ما اثبات شده باشد و مواردی از این قبیل… همین‌طور شما بر این موضوع توافق می‌نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن کانال‌تان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است اُکارتون با مسدود کردن کانال شما کلیه‌ مطالب و اطلاعات و فایل‌های مرتبط با کانال شما را حذف نماید.

جبران خسارت به‌وسیله‌ی کاربران ما بر طبق این توافق‌نامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید.

این تعرضات ممکن است در طی استفاده‌ی شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از ویدیوهایی که شما بر روی سایت ما منتشر می‌کنید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته‌ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می‌شود را کنترل نماییم. در این‌صورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه‌ی جبران خسارت از جانب شما را نمی‌پذیریم.

سایت‌ها و محصولات و سرویس‌های ارائه‌شده توسط اشخاص ثالث ما هیچ کنترلی بر سرویس‌ها و لینک‌هایی که از سایت‌های دیگر در کانال‌تان قرار می‌دهید، نداریم. بنابراین به هیچ وجه نمی‌توانیم به شما درباره‌ی سازمان یا شرکتی که چنین سرویسی را ارائه می‌دهد، تضمین دهیم.

همینطور ما اطلاع خاصی از توافق‌نامه‌های این سایت‌ها و رویه‌های حفظ اطلاعات خصوصی از جانب آن‌ها نداریم. لازم است شما به‌عنوان کاربران این سایت بدانید که ما هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نمی‌پذیریم و هر گونه استفاده‌ی شما از این سایت‌ها با مسئولیت خود شماست و خودتان باید ریسک آن‌را پذیرا باشید.

حقوق انحصاری صاحبان کانال‌ها بر طبق این توافق‌نامه، اُکارتون متعهد می‌شود به کلیه‌ی حقوق اختصاصی کاربران احترام بگذارد و در این توافق‌نامه از دیگر کاربران نیز می‌خواهد که آن‌ها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه اعتقادتان بر این بود که حقوق انحصاری شما در این سایت مورد تجاوز قرار گرفته است، حتما ما را در جریان بگذارید. لازم به ذکر است که رسیدگی به این شکایات در حیطه‌ی صلاحدید مدیران سایت بوده و در این زمینه هر اقدامی را که لازم بدانند انجام خواهند داد.

console.log("Hello world");