انیمیشن کله کدو 2 در مقابل اتحادیه نابودی

انیمیشن کله کدو 2 در مقابل اتحادیه نابودی

مدت زمان: 83 دقیقه کشور: رده سنی:

تیم شرور سابق مگامایند، The Doom Syndicate، بازگشته است. قهرمان آبی ما که به تازگی تاجگذاری کرده است، باید ظاهر شیطانی خود را حفظ کند تا زمانی که بتواند دوستان خود را جمع کند تا از پرتاب مترو سیتی به ماه توسط هم تیمی های شرور سابق خود جلوگیری کند.

رضایت کاربران
100% (1 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
نکته:‌ دانلود فیلم و سریال از اٌکارتون فقط با IP ایران امکان پذیر می‌باشد. درصورت استفاده از VPN آنرا قطع کرده و صفحه را رفرش کنید.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

“مگامایند 2 یا کله کدو 2 در مقابل سندیکای دوم” دنباله ای جذاب از کله کدو است که در مارس 2024 اکران شد. این انیمیشن، دنباله‌ای بر کله کدو محبوب سال 2010 است و تماشاگران را به متروسیتی باز می‌گرداند. جایی که مگامایند، شخصیت شرور داستان، به‌طور غیرمنتظره‌ای تبدیل به محافظ شهر شده است. اما با بازگشت ناگهانی “سندیکای دوم”، گروه شرور سابق مگامایند، مگامایند باید بازهم خود را قهرمان شهر نشان دهد.

خلاصه داستان انیمیشن کله کدو 2 در مقابل اتحادیه نابودی

نکته جالب این انیمیشن در این است که اعضای سندیکا از تغییر شخصیت مگامایند بی‌خبرند و تصور می‌کنند که قهرمانی او فقط یک نمایش ظاهری است. این سوءتفاهم باعث می‌شود تا آنها دست به جنایات متعددی در سرتاسر شهر بزنند و مگامایند را مجبور می‌کنند که در حالی که به‌طور مخفیانه برای متوقف کردن آنها تلاش می‌کند، تصویر قهرمانانه خود را حفظ کند. او به‌طور مخفیانه متحدان جدید خود، از جمله Minion وفادار و Roxanne Ritchie، خبرنگار سرسخت که زمانی به‌طور خستگی‌ناپذیر او را دنبال می‌کرد، گرد هم می آورد. حتی Hal، دشمن سابق مگامایند که اکنون با نام Tighten شناخته می‌شود، به تیم می‌پیوندد تا توانایی‌های قهرمانانه خود را ثابت کند.

نقشه جسورانه سندیکا چیست؟ پرتاب متروسیتی به ماه! این فیلم پر از اکشن، طنز و اتفاقات غیرمنتظره است و به موضوعات دوستی، پیچیدگی‌های خیر و شر و قدرت دوستی‌های غیرمعمول می‌پردازد. در حالی که مگامایند و تیمش با نقشه‌های عجیب و غریب سندیکا روبرو می‌شوند، درس‌های ارزشمندی درباره کار تیمی، اعتماد و معنای واقعی قهرمانی می‌آموزند.

این دنباله داستانی جذاب و گیرا را ارائه می‌دهد که بر اساس موفقیت انیمیشن اصلی کله کدو در سال 2010 ساخته شده است. انیمیشن کله کدو 2 با گذشت چند هفته از اکرانش هنوز نتوانسته آنطور که باید نمره مورد نظرش را از سوی منتقدین و مردم کسب کند و منتظر است ماننده انیمیشن اول قسمت دوم نیز از بازخورد خوبی بهرمند شده و از منتقدان نمره خوبی دریافت نماید. کارگردانی انیمیشن هم بر عهده تام مک‌گراث بود که پیشتر هم کاگردان انیمیشن بچه رئیس و دیگر اثرات موفق را در کارنامه دارد.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Alan Schoolcraft, Brent Simons, Eric Acosta

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟