انیمیشن نگهبان اژدها 2023 Dragonkeeper

انیمیشن نگهبان اژدها 2023 Dragonkeeper (2023)

مدت زمان: 100 دقیقه کشور: ، رده سنی:

نگهبان اژدها یک انیمیشن سینمایی است که بر اساس رمانی با همین نام اثر کارولین آرین ساخته شده است. داستان در دوران چین باستان اتفاق می‌ افتد و درباره دختری به نام پینی می‌ باشد که باید به عنوان یک نگهبان اژدها مسئولیت‌ های بزرگی را بپذیرد. در دوره‌ ای که چین در آستانه تغییرات بزرگی قرار داشته، پینی در روستای چونلونگ بزرگ می‌ شود و با دستخوشه‌ ای که یک اژدهاست، زندگی میکند. اما وقتی سربازی به نام لونگدنگ وارد روستا می‌ شود و دستخوشه را به سلطان می‌ خواهد برساند، پینی تصمیم می‌گیرد به همراه دستخوشه از روستا فرار کند. در این سفر، پینی و دستخوشه با یک اژدهای جوان به نام زا آشنا می‌شوند که تبدیل به یک همراه قدرتمند می‌ شود. زا در ماجراهای بسیاری به آن ها کمک می‌کند. این انیمیشن با نمایش زیبایی‌ های چین باستان و معرفی فرهنگ آن، داستان جذاب و هیجان‌ انگیز پینی، دستخوشه و زا را روایت می‌ کند. با دانلود انیمیشن نگهبان اژدها یک تجربه سینمایی دیدنی مختلف را تجربه کنید.

رضایت کاربران
91% (11 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

نگهبان اژدها یا Dragonkeeper یک انیمیشن سینمایی است که بر اساس رمانی با همین نام اثر کارولین آرین ساخته شده است.

داستان در دوران چین باستان اتفاق می‌ افتد و درباره دختری به نام پینی می‌ باشد که باید به عنوان یک نگهبان اژدها مسئولیت‌ های بزرگی را بپذیرد. در دوره‌ ای که چین در آستانه تغییرات بزرگی قرار داشته، پینی در روستای چونلونگ بزرگ می‌ شود و با دستخوشه‌ ای که یک اژدهاست، زندگی میکند. اما وقتی سربازی به نام لونگدنگ وارد روستا می‌ شود و دستخوشه را به سلطان می‌ خواهد برساند، پینی تصمیم می‌گیرد به همراه دستخوشه از روستا فرار کند.

در این سفر، پینی و دستخوشه با یک اژدهای جوان به نام زا آشنا می‌شوند که تبدیل به یک همراه قدرتمند می‌ شود. زا در ماجراهای بسیاری به آن ها کمک می‌کند. این انیمیشن با نمایش زیبایی‌ های چین باستان و معرفی فرهنگ آن، داستان جذاب و هیجان‌ انگیز پینی، دستخوشه و زا را روایت می‌ کند. با دانلود انیمیشن نگهبان اژدها یک تجربه سینمایی دیدنی مختلف را تجربه کنید.

انیمیشن نگهبان اژدها 2023 (2023 Dragonkeeper) محصول کشور ایالت متحده آمریکا و کمپانی China Film Animation، Guardián De Dragones A.I.E.، Atresmedia Cine است که به کارگردانی Salvador Simó و نویسندگی Ignacio Ferreras، Rosanna Cecchini، Carole Wilkinson، Eligio R. Montero ساخته و در تاریخ 2023 (1402) اکران شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Bill Nighy، Brendan Coyle، Anthony Howell، Bill Bailey، Mayalinee Griffiths و .. هنرنمایی کرده اند. انیمیشن «انیمیشن نگهبان اژدها 2023» توانست امتیاز … را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

  • زبان: انگلیسی، چینی، اسپانیایی
  • نویسنده: Ignacio Ferreras، Rosanna Cecchini، Carole Wilkinson، Eligio R. Montero

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟