logo
دانلود انیمیشن شیر شاه 2: سیمبای سرافراز 1998

دانلود انیمیشن شیر شاه 2: سیمبای سرافراز 1998 (1998)

مدت زمان: 81دقیقه کشور: ،

رضایت کاربران
0% (0 رای)
لطفا امتیاز دهید

موضوع داستان در ادامه داستان شیرشاه اول است. سیمبا و نالا یک توله شیر به نام کیارا دارند و طبق معمول دو شخصیت معروف فیلم تیمون و پومبا از توله شیر مراقبت می کنند اما نمی توانند از کیارا مراقبت کنند توله شیر داستان ما وارد سرزمینی می شود که به نام سرزمین ممنوعه نام گذاری شده بود! کیارا با یک توله شیر به نام کاوو آشنا می شوند و با هم دوست می شوند. این بسیار مهم است که کاوو پسر زیارا یکی از دشمنان اصلی سیمبا است که با سرنگونی سیمبا سعی در رسیدن به قلمرو غرور دارد.

این انیمیشن محصول کشور آمریکا در ژانر انیمیشن است و محصول سال ۱۹۹۸ به کارگردانی دارل رونی است. بازیگرانی چون اندی دیک، متیو برودریک، نوا کمپبل و… در انیمیشن شیرشاه 2: سیمبای معروف به ایفای نقش پرداخته اند.

می توانید در اُکارتون به تماشای این انیمیشن جذاب بپردازید.

اُکارتون مرجع تمام انیمیشن ها، کارتون ها و لایو اکشن های جذاب و دیدنی از قدیم تا به امروز است.

 

 

  • جوایز: 3 wins & 3 nominations.
  • زبان: English
  • نویسنده: Flip Kobler (screenplay), Cindy Marcus (screenplay), Jenny Wingfield (additional written material), Linda Voorhees (additional written material), Gregory Poirier (additional written material), Bill Motz (additional written material), Bob Roth (additional written material), Mark McCorkle (additional written material), Bob Schooley (additional written material), Jonathan Cuba (additional written material)

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟