انیمه شبدر سیاه: شمشیر شاه جادوگر 2023

انیمه شبدر سیاه: شمشیر شاه جادوگر 2023 (2023)

مدت زمان: 1 ساعت و 50 دقیقه

در دنیایی جادویی که هر فرد از موهبت جادو بهره می برد، پسری به نام آستا بدون داشتن قدرت جادویی پا به دنیا می گذارد. رقیب او، یونو، یک جادوگر نابغه که توسط گریمور افسانه‌ ای چهار برگی انتخاب شده بود، با یکدیگر در مقابل دشمنانی بسیار قدرتمند مبارزه کردند تا قدرت خود را به اثبات برسانند و هدف‌ های خود را دنبال کنند. هدف آن‌ ها، به دست آوردن عنوان جادوگر برتر یعنی شاه جادوگر بود. در ادامه این انیمه جذاب آستا اتفاقات و چالش های بسیاری را پشت سر می گذارد و در مقابل پادشاهان زنده شده گذشته ایستادگی می کند و... این انیمه به دلیل سبک زیبا و حماسی ارائه داستان، نقش های جذاب و سینماتوگرافی برجسته‌ ای که دارد، مورد توجه بسیاری از طرفداران انیمه و مانگا قرار گرفته است که می توانید انیمه شبدر سیاه: شمشیر پادشاه جادوگر 2023 را از وب سایت اُکارتون دانلود کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
لطفا امتیاز دهید

در دنیایی جادویی که هر فرد از موهبت جادو بهره می برد، پسری به نام آستا بدون داشتن قدرت جادویی پا به دنیا می گذارد. رقیب او، یونو، یک جادوگر نابغه که توسط گریمور افسانه‌ ای چهار برگی انتخاب شده بود، با یکدیگر در مقابل دشمنانی بسیار قدرتمند مبارزه کردند تا قدرت خود را به اثبات برسانند و هدف‌ های خود را دنبال کنند. هدف آن‌ ها، به دست آوردن عنوان جادوگر برتر یعنی شاه جادوگر بود.

در ادامه این انیمه جذاب آستا اتفاقات و چالش های بسیاری را پشت سر می گذارد و در مقابل پادشاهان زنده شده گذشته ایستادگی می کند و…

این انیمه به دلیل سبک زیبا و حماسی ارائه داستان، نقش های جذاب و سینماتوگرافی برجسته‌ ای که دارد، مورد توجه بسیاری از طرفداران انیمه و مانگا قرار گرفته است که می توانید انیمه شبدر سیاه: شمشیر پادشاه جادوگر 2023 را از وب سایت اُکارتون دانلود کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

انیمه شبدر سیاه شمشیر شاه جادوگر 2023 (Black Clover: Sword of the Wizard King 2023) محصول کشور ژاپن و کمپانی Pierrot است که به کارگردانی Ayataka Tanemura و نویسندگی Johnny Onda، Ai Orii، Yuuki Tabata ساخته و در تاریخ 25 آگست 2017 (3 شهریور 1396) اکران شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Bryn Apprill، Tia Lynn Ballard، Steve Blum، Johnny Yong Bosch، Anthony Bowling و .. هنرنمایی کرده اند. انیمه شبدر سیاه شمشیر پادشاه جادوگر 2023 توانست امتیاز 7.4 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

  • نویسنده: Johnny Onda، Ai Orii، Yuuki Tabata

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟