انیمیشن پا کوچولو 2018 smallfoot

انیمیشن پا کوچولو 2018 smallfoot

مدت زمان: 96دقیقه کشور: رده سنی:

میگو زمانی که دیده های خود را به اهالی دهکده میگوید کسی حرف های او را باور نمیکند و باعث تبعید از دهکده می شود. گوانگی، فلیم و کلکا به دنبال میگو رفته و او را به انجمن شاهدان پاکوچولو دعوت می کنند که میچی رهبر این انجمن است. این انجمن تصمیم می گیرد میگو را به زیر ابرها جایی که تصور می شود محل زندگی پا کوچولو است بفرستند اما زمانی که این کار را می کنند طناب پاره شده و میگو می افتد، از این به بعد ماجرا جالب تر و هیجان انگیز تر می شود.

رضایت کاربران
100% (1 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

در سرفراز کوه های هیمالیا موجوداتی دوست داشتنی به نام یتی ها زندگی می کنند. یتی ها انسان ها یا پا کوچولو ها را یک افسانه قدیمی می دانند که بر روی سنگ های باستانی حک شده و یتی ها به این سنگ های باستانی بسیار پایبند هستند. میگو (migo) پسر دورگول است که وظیفه دارد هر روز صبح سر خود را به گونگ بزند تا اجازه طلوع خورشید را دهد، میگو ادامه دهنده راه پدر است و سعی دارد کار خود را به بهترین روش ممکن یادگرفته و در آینده انجام دهد. میگو در این بین حواسش به دختر سنگ دار (رهبر یتی ها) به نام میچی جلب می شود.
در یکی از روز ها میگو زمانی که خود به گونگ ضربه میزند بخاطر اشتباه محاسباتی بیرون از دهکده فرود می آید و در آن جا با یک پا کوچولو (انسان) و یک هواپیمای سقوط کرده رو به رو می شود.

انیمیشن پا کوچولو (2018 Smallfoot) محصول کشور ایالت متحده و کمپانی Warner Bros.، Zaftig Films، Cartoon Network Movies است که به کارگردانی Karey Kirkpatrick، Jason Reisig و نویسندگی Karey Kirkpatrick، Clare Sera، John Requa، Glenn Ficarra، Sergio Pablos، Eyal Podell، Jonathon E. Stewart، Chris Poche ساخته شده است. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Channing Tatum، James Corden، Zendaya، Common، LeBron James و .. هنرنمایی کرده اند.

پاکوچولو در تاریخ 28 سپتامبر 2018 (6 مهر 1397) اکران شد و با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و به فروش بیش از ۵۳۶ میلیون دلار در سراسر جهان دست یافت. منتقدان از انیمیشن به دلیل شخصیت پردازی، موسیقی، صداپیشگی و پیام آن تمجید کردند. آنها همچنین از انیمیشن به دلیل بازگشت به ریشه‌های فولکلور یتی ستایش کردند. پاکوچولو یک پویانمایی سرگرم‌کننده و جذاب است که پیامی مهم در مورد پذیرش و تفاوت دارد و انیمیشن برای مخاطبان همه سنین مناسب است.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Karey Kirkpatrick، Clare Sera، John Requa، Glenn Ficarra، Sergio Pablos، Eyal Podell، Jonathon E. Stewart، Chris Poche

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟