انیمیشن ترول ها 3 2023 trolls

انیمیشن ترول ها 3 2023 trolls (2023)

مدت زمان: 1 ساعت و 32 دقیقه رده سنی:

این بار قسمت سوم انیمیشن ترول ها (ریز غولک ها) به داستانی جذاب و دیدنی اکران شد. در زمان های قدیم برانچ در یک گروهی پسرانه به نام BroZone عضو بوده که پاپی به تازگی متوجه این موضوع شده است. اعضای گروه BroZone برانچ و برادرانش به نام های فلوید، جان دوری، اسپراس و کلی بوده که پاپی و برانچ می خواهند دوباره این گروه را کنار هم جمع کنند که فلوید ربوده می شود. پاپی و برانج برای دوباره جمع شدن گروه BroZone کنار هم پا به سفری می گذارند تا فلوید را نجات دهند. شما عزیزان می توانید جهت دانلود یا تماشای آنلاین انیمیشن ترول ها 3 2023 می توانید در اُکارتون به تماشای این انیمیشن جذاب بپردازید.

لحظه شمار انتشار

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
رضایت کاربران
75% (8 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

این بار قسمت سوم انیمیشن ترول ها (ریز غولک ها) به داستانی جذاب و دیدنی اکران شد. در زمان های قدیم برانچ در یک گروهی پسرانه به نام BroZone عضو بوده که پاپی به تازگی متوجه این موضوع شده است. اعضای گروه BroZone برانچ و برادرانش به نام های فلوید، جان دوری، اسپراس و کلی بوده که پاپی و برانچ می خواهند دوباره این گروه را کنار هم جمع کنند که فلوید ربوده می شود. پاپی و برانج برای دوباره جمع شدن گروه BroZone کنار هم پا به سفری می گذارند تا فلوید را نجات دهند.

شما عزیزان می توانید جهت دانلود یا تماشای آنلاین انیمیشن ترول ها 3 2023 می توانید در اُکارتون به تماشای این انیمیشن جذاب بپردازید.

انیمیشن ترول ها 3: ترول ها باهم متحد می شوند (trolls 3 2023) محصول کشور اکراین و کمپانی DreamWorks Animation که به کارگردانی Tim Heitz, Colin Jac و نویسندگی Jonathan Aibel، Glenn Berger، Elizabeth Tippet ساخته و در تاریخ 17 نوامبر 2023 (26 آبان 1402) اکران خواهد شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Anna Kendrick, Justin Timberlake, Rolando Davila-Beltran و .. هنرنمایی کرده اند. انیمیشن ریزغولک ها 3 2023 توانست امتیاز 6.0 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Jonathan Aibel، Glenn Berger، Elizabeth Tippet

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟