فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران

فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران (2023)

مدت زمان: 2 ساعت و 7 دقیقه

فیلم تبدیل شوندگان ظهور جانوران یا Transformers: Rise of the Beasts این بار با اکران قسمت 7 خود عاشقان فیلم و سریال را شگفت زده کرد. این قسمت از فیلم فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران، ما شاهد یک باستان شناس و متخصص نظامی هستیم که با درگیر کردن خود در یک نبرد بین هیولاها و ربات ها اتفاقات جذابی را رقم می زنند. ماجراهایی از دهه 90 را مشاهده خواهید کرد. در این دوره زمانی گروهی به نام Transformers - Maximals خود را به عنوان متحد و دوست معرفی می کند که در ادامه دوباره شاهد نبردهایی برای زمین خواهیم بود که ماجراجویی هایی جذابی را به صحنه می کشند.

رضایت کاربران
100% (2 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

فیلم تبدیل شوندگان ظهور جانوران یا Transformers: Rise of the Beasts این بار با اکران قسمت 7 خود عاشقان فیلم و سریال را شگفت زده کرد. این قسمت از فیلم فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران، ما شاهد یک باستان شناس و متخصص نظامی هستیم که با درگیر کردن خود در یک نبرد بین هیولاها و ربات ها اتفاقات جذابی را رقم می زنند. ماجراهایی از دهه 90 را مشاهده خواهید کرد. در این دوره زمانی گروهی به نام Transformers – Maximals خود را به عنوان متحد و دوست معرفی می کند که در ادامه دوباره شاهد نبردهایی برای زمین خواهیم بود که ماجراجویی هایی جذابی را به صحنه می کشند.

شما همراهان عزیز وب سایت اکارتون، می توانید لایو اکشن بسیار جذاب و دیدنی فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران 2023 را با هر کیفیتی، دانلود یا به صورت آنلاین آن را تماشا کنید.

فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران (2023 Transformers: Rise of the Beasts) محصول کشور ایالت متحده و کمپانی Paramount Pictures، Skydance Media، New Republic Pictures است که به کارگردانی Steven Caple Jr. و نویسندگی Joby Harold، Darnell Metayer، Josh Peters، Erich Hoeber، Jon Hoeber ساخته و در تاریخ 9 جوئن 2023 (19 خرداد  1402) اکران شد. در این انیمه صدا پیشگانی چون Anthony Ramos، Dominique Fishback، Luna Lauren Velez، Dean Scott Vazquez، Tobe Nwigwe و .. هنرنمایی کرده اند. فیلم تبدیل شوندگان 7 ظهور جانوران 2023 توانست امتیاز 6.1 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

  • نویسنده: Joby Harold، Darnell Metayer، Josh Peters، Erich Hoeber، Jon Hoeber

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟