انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 The Suicide Shop

انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 The Suicide Shop (2012)

مدت زمان: 89 دقیقه کشور: ، ، رده سنی:

The Suicide Shop انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 یا یک فیلم انیمیشن سیاه‌طنز فرانسوی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این فیلم بر اساس رمانی با همین نام اثر ژان تهفنه ساخته شده است. داستان در یک شهر تاریک و دیستوپیایی به نام شهرک خودکشی اتفاق می‌افتد. در این شهر، یک فروشگاه به نام فروشگاه خودکشی وجود دارد که محصولات مختلفی ارائه می‌دهد که به مشتریان کمک می‌کنند تا به راحتی و با لذت خاصی خودکشی کنند. مالکان این فروشگاه، یک زوج و سه فرزند دارند که همگی افسرده و تاریک‌ نمایی هستند. اما وضعیت تغییر می‌کند زمانی که یکی از فرزندان، به نام آلان، تصمیم می گیرد که نمی‌خواهد از زندگی خسته شود و دنیا را به طرز متفاوتی می‌ بیند. او سعی می‌ کند به مردم نشان دهد که زندگی همچنان ارزشمند است و باید از آن لذت برد. این فیلم با الهام از موضوعات سنگینی چون افسردگی و خودکشی، به طرز طنز آمیزی به بحران‌ های روحی انسان‌ ها پرداخته که با دانلود انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 پیام‌ های ارزشمندی که درباره زندگی و ارزش آن به مخاطب منتقل می‌ کند را تماشا کرده و از آن لذت ببرید.

رضایت کاربران
100% (1 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
ممنون که نظرتان را به ثبت رساندید

The Suicide Shop انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 یا یک فیلم انیمیشن سیاه‌طنز فرانسوی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این فیلم بر اساس رمانی با همین نام اثر ژان تهفنه ساخته شده است. داستان در یک شهر تاریک و دیستوپیایی به نام شهرک خودکشی اتفاق می‌افتد. در این شهر، یک فروشگاه به نام فروشگاه خودکشی وجود دارد که محصولات مختلفی ارائه می‌دهد که به مشتریان کمک می‌کنند تا به راحتی و با لذت خاصی خودکشی کنند. مالکان این فروشگاه، یک زوج و سه فرزند دارند که همگی افسرده و تاریک‌ نمایی هستند. اما وضعیت تغییر می‌کند زمانی که یکی از فرزندان، به نام آلان، تصمیم می گیرد که نمی‌خواهد از زندگی خسته شود و دنیا را به طرز متفاوتی می‌ بیند. او سعی می‌ کند به مردم نشان دهد که زندگی همچنان ارزشمند است و باید از آن لذت برد.

این فیلم با الهام از موضوعات سنگینی چون افسردگی و خودکشی، به طرز طنز آمیزی به بحران‌ های روحی انسان‌ ها پرداخته که با دانلود انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 پیام‌ های ارزشمندی که درباره زندگی و ارزش آن به مخاطب منتقل می‌ کند را تماشا کرده و از آن لذت ببرید.

انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 (2012 The Suicide Shop) محصول کشور کانادا، فرانسه، بلژیک و کمپانی ARP Sélection، Caramel Film، Diabolo Films است که به کارگردانی Patrice Leconte و نویسندگی Patrice Leconte, Jean Teulé ساخته و در تاریخ 26 سپتامبر 2012 (5 مهر 1391) اکران شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Bernard Alane, Isabelle Spade, Kacey Mottet Klein و .. هنرنمایی کرده اند. انیمیشن فروشگاه خودکشی 2012 توانست امتیاز 6.2 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

  • زبان: فرانسوی
  • نویسنده: Patrice Leconte, Jean Teulé

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟