logo دریافت اپلیکیشن اُکارتون
ورود عضویت
6.2 /10
0% (0 رای)
67%

توضیحات

لطفا امتیاز دهید

در قسمت 1، ما با پیتر خرگوش، پسر عمویش بنجامین بانی، و خواهران او پیتر، فلپس، موپسی و کوتونتیل و همچنین توماس مک گرگور و بئاتریس آشنا می شویم. در این قسمت چالش های پیتر و توماس و داستان عشق توماس و بئاتریس را نیز تماشا خواهیم کردم.
در قسمت دوم، پیتر خرگوش 2: فراری، توماس، بی و خرگوش ها یک خانواده را تشکیل می دهند. اما به نظر می رسد که پیتر نمی تواند به ماهیت شوخ طبع شلوغ خود غلبه کند. او که از باغ خارج می‌ شود، ناگهان خود را در مکانی می‌ بیند که برای شرارت پیتر ارزشمند تلقی می‌ شود. اما وقتی خانواده‌ اش همه چیز را به خطر می‌ اندازند تا او را پیدا کنند، وقت آن است که پیتر خودش تصمیم بگیرد که چه نوع خرگوشی می‌ خواهد باشد.

Peter Rabbit 2: The Runaway فیلم معروف به Peter Rabbit 2 با ژانر ماجراجویی، کمدی است. انیمیشن پیتر خرگوش 2 یا پیتر خرگوش 2 فراری محصول 2021 به کارگردانی ویل گلوک است که توسط Sony Pictures Animation در سال 2021 منتشر شد. این لایو اکشن دنباله ای بر پیتر خرگوش است و بر اساس داستان های بئاتریکس پاتر ساخته شده است و بازیگرانی در آن حضور دارند شامل: James Corden، Domhnall Gleeson، Rose Byrne و David Oyelowo  هستند.

 

 

 

عوامل

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
نکته:‌ دانلود فیلم و سریال از اٌکارتون فقط با IP ایران امکان پذیر می‌باشد. درصورت استفاده از VPN آنرا قطع کرده و صفحه را رفرش کنید.

پیشنهادات بر اساس لایواکشن پیتر خرگوشه 2 2021Peter Rabbit

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

console.log("Hello world");