انیمیشن پاندای کونگ فو کار3 (2016)

انیمیشن پاندای کونگ فو کار3 (2016) (2016)

مدت زمان: 95 دقیقه کشور: ، رده سنی:

همانطور که پاندای کونگ فو کار به ماجراجویی خود ادامه می دهد، او باید با دو چالش بزرگ اما متمایز روبرو می شود: یکی در برابر پدر بیولوژیکی خود و دیگری در برابر یک حریف شکست ناپذیر. داستان این انیمیشن در مورد پو (جنگجوی اژدها) است که مشغول زندگی روزمره خود است و در همین حال یک پاندا در شهر به دنبال پسر گمشده اش ظاهر می شود و پس از جستجو، پو متوجه می شود که او پدرش واقعی او است و در این انیمیشن برای پدر پو اتفاقات بسیار زیادی می افتد که….

رضایت کاربران
100% (1 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لطفا امتیاز دهید

همانطور که پاندای کونگ فو کار به ماجراجویی خود ادامه می دهد، او باید با دو چالش بزرگ اما متمایز روبرو می شود: یکی در برابر پدر بیولوژیکی خود و دیگری در برابر یک حریف شکست ناپذیر.

داستان این انیمیشن در مورد پو (جنگجوی اژدها) است که مشغول زندگی روزمره خود است و در همین حال یک پاندا در شهر به دنبال پسر گمشده اش ظاهر می شود و پس از جستجو، پو متوجه می شود که او پدرش واقعی او است و در این انیمیشن برای پدر پو اتفاقات بسیار زیادی می افتد که….

انیمیشن کونگ فو کار 3 (2016 Kung Fu Panda 3) محصول کشور ایالات متحده، چین و کمپانی China Film Group Corporation (CFGC)، DreamWorks Animation، Oriental DreamWorks است که به کارگردانی Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson و نویسندگی Jonathan Aibel, Glenn Berger, Ethan Reiff ساخته و در تاریخ 16 ژانویه 2016 (26 دی 1394) اکران شد. در این انیمیشن صدا پیشگانی چون Jack Black, Bryan Cranston, Dustin Hoffman و .. هنرنمایی کرده اند. انیمیشن کونگ فو کار 3 2016 توانست امتیاز 7.1 را از 10 در سایت IMDB دریافت کند.

برای تماشای پاندای کونگ فو کار 1 و پاندای کونگ فو کار 2 می توانید بر روی لینک هر یک کلیک کرده و از تماشای آن ها لذت ببرید.

  • جوایز: 1 win & 10 nominations
  • زبان: English
  • نویسنده: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Ethan Reiff

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟