ورود عضویت
آخرین بروزرسانی:‌ 4 ماه پیش
6.2 از ۱۰

توضیحات

در قسمت 1، ما با پیتر خرگوش، پسر عمویش بنجامین بانی، و خواهران او پیتر، فلپس، موپسی و کوتونتیل و همچنین توماس مک گرگور و بئاتریس آشنا می شویم. در این قسمت چالش های پیتر و توماس و داستان عشق توماس و بئاتریس را نیز تماشا خواهیم کردم.
در قسمت دوم، پیتر خرگوش 2: فراری، توماس، بی و خرگوش ها یک خانواده را تشکیل می دهند. اما به نظر می رسد که پیتر نمی تواند به ماهیت شوخ طبع شلوغ خود غلبه کند. او که از باغ خارج می‌ شود، ناگهان خود را در مکانی می‌ بیند که برای شرارت پیتر ارزشمند تلقی می‌ شود. اما وقتی خانواده‌ اش همه چیز را به خطر می‌ اندازند تا او را پیدا کنند، وقت آن است که پیتر خودش تصمیم بگیرد که چه نوع خرگوشی می‌ خواهد باشد.

Peter Rabbit 2: The Runaway فیلم معروف به Peter Rabbit 2 با ژانر ماجراجویی، کمدی است. انیمیشن پیتر خرگوش 2 یا پیتر خرگوش 2 فراری محصول 2021 به کارگردانی ویل گلوک است که توسط Sony Pictures Animation در سال 2021 منتشر شد. این لایو اکشن دنباله ای بر پیتر خرگوش است و بر اساس داستان های بئاتریکس پاتر ساخته شده است و بازیگرانی در آن حضور دارند شامل: James Corden، Domhnall Gleeson، Rose Byrne و David Oyelowo  هستند.

 

 

 

99
23

عوامل

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
کیفیت‌:‌ 480p حجم: 200مگابایت کیفیت‌:‌ 720p حجم: 511مگابایت کیفیت‌:‌ 1080p حجم: 981مگابایت

پیشنهادات بر اساس لایواکشن پیتر خرگوشه 2 2021Peter Rabbit

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا از ابزارک برا گذاشتن ویجت استفاده کنید